Площа прямокутника дорівнює 25/42 м², а його довжина дорівнює 5/6 м. Знайдіть периметр прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Курал Нартай.

Відповідь:

(25/42)/(5/6)=5/7

Р=(10/7)+(10/6)=130/42

Покрокове пояснення:

Отвечает Никольская Лилия.

Ответ:

1. 25/42:5/6= 5/7(м)- ширина.

2. 5/7+5/6= 1 32/42 (м) - Периметр