20л меду становлять 1/5 усього меду, зібраного господарем .У банки він налив 30 л меду,а в

барильце-9 л. Скільки літрів меду залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздик Кузьма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 20Х5=100(Л)

2)100-30=70(Л)

3)70-9=61(Л)

ОТВЕТ: Осталось 61 Л