У дев'ятиповерховому будинку 8 під'їздів. На кожному поверсі 4 квартири - двокімнатна, трикімнатна,

чотирикімнатна і п'ятикімнатна. У двокімнатних і трикімнатнаних квартирах по 1 умивальнику, а в чотирикімнатних і п'ятикімнатних по 2 умивальники. Скільки умивальників знадобиться для трьох таких будинків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Левичева Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

на одном этаже: 2 квартиры с одним умывальником и  две с двумя ⇒ 6 умывальников на этаже

9 этажей 6*9 = 54 умывальника в подъезде

54*8 = 432 умывальника в доме из 8-ми подъездов

432*3 = 1296 умывальника в  трех домах