2. Знайди відношення:а) 18 до 3; б) 2,8 до 2,1;В) 5 хв. до 1 год.​


Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Відношення двох чисел показує, у скільки разів одне число більше  від другого , або яку частину становить одне число від другого. Выдношення записують як a:b або \displaystyle \frac{a}{b} .

Знайдемо наші відношення.

а) 18 до 3

\displaystyle \frac{18}{3}= 18:3= 6

б) 2,8 до 2,1

Відношення двох чисел не зміниться, якщо члени його помножити або поділити на одне і те ж саме число, відмінне від нуля.

Домножемо члени відношення на 10 :

\displaystyle 2,8 : 2,1 =28 : 21 =\frac{28}{21}=\frac{4}{3}=1 \frac{1}{3}

в) 5 хв. до 1 год.

Пам"ятаємо , що 1 год= 60 хв, тоді наше відношення буде мати вигляд :

\displaystyle 5:60=\frac{5}{60} =\frac{1}{12}