Запитання 3 Сторона квадрата 30 см. Який периметр квадрата? варіанти відповідей900 см900 см2120

см120 см2Запитання 4Периметр квадрата 200 см. Чому дорівнює сторона квадрата?варіанти відповідей50 см40 см100 см60 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р = 30+30+30+30 = (30*4) = 120 см

Р = 200 см

200: 4 = 50 см - сторона квадрата