У парку першого дня посадили 96 дерев, а другого - 72 дерева, що становить 80 % від кількості

дерев, посаджених третього дня. Скільки дерев посадили за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рустамов Мурад.

Ответ:

840

Пошаговое объяснение:

96+72=168

100процент-80процент=20процент

168-20процент

х-80процент

168*80/20=672

168+672=840

ответ 840

Отвечает Альшаева Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

.....................