4. Поїзд рухався 4 год зі швидкістю 64,5 км/год і 6 год зі швидкістю70,6 км/год. Знайди середню

швид-кість Поїзда на всьому шляху. СРОЧНО!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

64,5*4= 258 км відстань яку  поїзд проїхав за 4 години

70,6*6=423,6 км відстань яку  поїзд проїхав за 6 годин

4+6= 10 год за який час поїзд проїхав усю відстань

258+423,6=681,6 км вся відстань

681,6 : 10 = 68,16 км/год середня швидкість поїзда