Розкрий дужки і знайди значення одержаної алгебраїчної суми:-0,8-(1,6-9,2) +(-3,6 +7,4-9,2);​


Ответы на вопрос

Отвечает Швеченкова Кристина.

Ответ:  1,4.

Пошаговое объяснение:

-0,8-(1,6-9,2) +(-3,6 +7,4-9,2)= -0,8-1,6+9,2-3,6+7,4-9,2=

=  7,4-3,6-1,6-0,8=1,4.