Дерев'яний брусок має форму прямокут- ного паралелепіпеда. Його ширина дорівнює20 см, що на 5 см

менше від його довжинискільки лаку потрібно, щоб одним шаром покритиним усю поверхню цього бруска, якщо на1 дм витрачається 4 лаку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Знайдемо площу S=2(45+40+45)=260см площа прямокутного паралепіпеда 260:10=26 дм площа паралелепіпеда 26*4=104 лаку потрібно