довжина басейну 44 дм ширина на 18 дм менша а глибина дорівнює різниці довжини і ширини знайдіть

об'єм води, якою можна заповнити весь басейн

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская Алиса.

Ответ: 20592 дм3

Пошаговое объяснение:

44-18= 26 дм ширина

44-26= 18 дм глибина

V=a*b*h= 44*26*18=20592 дм3