Вкладник поклав у банк 10000 грн під 10% річних. Яку суму він матиме на рахунку через рік ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мусій Наталя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10000*10%:100%= 1000 грн

10000+1000=11000 грн таку суму він матиме на рахунку через рік

Отвечает Абраменко Катя.

Пошаговое объяснение:

10000×0,1=1000 грн доход

10000+1000=11000 грн получит через год обратно