Знайти площу круга, якщо довжина кола 62, Число пі дорівнює 3,1​


Ответы на вопрос

Отвечает Гармашев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює:

С=2пr звідси знайдемо радіус r= С/2п=62/2*3,1= 10 од.

Площа круга  дорівнює:

S=пr^2= 3,1* 10 ^2= 3,1*100=310 од.2