У лижному марафоні перші 40 км треба було бігти лісом, а решту 10 км по рівній місцевості через

кожні 5 км дистанції розміщувалися пункти харчування. Яку найбільшу кількість разів Можно було перекусити, враховуючи пункт на фініш?

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:на трасі можна було перекусити 10 раз (так як на трасі 10 харчування)

Пошаговое объяснение:

1) 40+10=50(км) - це вся дистанція

2) 50:5=10(точок) - точок живлення на всій трасі

Відповідь:на трасі можна було перекусити 10 раз (так як на трасі 10 харчування)

Отвечает Сахарова Мария.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

40+10=50

50÷5=10