А=8,b=? s=40 есепте​


Ответы на вопрос

Отвечает Левшицкая Ляйсан.

Ответ:

S=b×a b=S÷a

a=8

S=40

b=40÷8

b=5

S=4×5

S=40

.Дұрыс болмаса кешіріңіз!!