Том біжить назустріч Джері зараз між ними відстань 1260 м через який час вони зустрінуться якщо Том

біжить з швидкістю 5 цілих три п'ять кілометрів за годину що складає 80% швидкості Джері​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Костя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1260 м = 1,26 км

5 3/5 = 5,6

1) (5,6 * 100) : 80 = 560 : 80 = 7 (км/ч) - скорость Джерри

2) 5,6 + 7 = 12,6 (км/ч) - скорость сближения

3) 12,6 : 1,26 = 10 (мин)

Ответ : через 10 минут

Отвечает Баранов Ваня.
1260 м = 1,26 км
5 3/5 = 5,6
1) (5,6 * 100) : 80 = 560 : 80 = 7 (км/ч) - скорость Джерри
2) 5,6 + 7 = 12,6 (км/ч) - скорость сближения
3) 12,6 : 1,26 = 10 (мин)
Ответ : через 10 минут