Задано функцію. Необхідно знайти: 1) критичні точки; 2) інтервали монотонності та встановити

характер монотонності на кожному з них; 3) точки екстремуму; 4) екстремуми функції y = -x³+3x²+3​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Серёжа.

Пошаговое объяснение:

1. D(y) =R

2.y'=-3x^2+6x

-3x^2+6x=0

-3x(x-2)=0

-3x=0 x-2=0

x=0. x=2

y возрастает (0;2)

у убывает (- беск;0) и (2;+беск)

точка 0 min

точка 2 max

y(0)=3

y(2)=-8+12+3=7