відгадай яке число задумав знайко якщо відомо що це трицифрове число й одиниць у його записіту два

раза більше ніж десятків визначь це число якщо в ньому чотири десятки​

Ответы на вопрос

Отвечает Снежина Олеся.

Ответ:

48

Пошаговое объяснение:

раз 4 десятка, а единиц в 2 раза больше, то это число 48

Дано:

1) двухзначное число число десятков = 4

4*10+х=40+х

2) число единиц в 2 раза больше десятков, т.е. 4*2=8

3) 40+8=48