Складіть рівняння кола, яке проходить через точку К(-2;-5) і має центр у точці О(1;-3).


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Саша.

Ответ:

(x-1)^2+(x+3)^2=13

Пошаговое объяснение:

Радіус кола це відстань ОК:

ОК=\sqrt{(-2-1)^2+(-5+3)^2}=\sqrt{(-3)^2+(-2)^2}=\sqrt{9+4}=\sqrt{13}

Рівняння кола: (x-a)^2+(x-b)^2=R^{2}

(a;b)-центр кола, R-радіус

Підставляємо замість а=1, b=-3, R=\sqrt{13}

(x-1)^2+(x+3)^2=13