Радиус кола дорівнює 4 см . Побудуй коло з таким радиусом та знайди довжину кола та площю,

обмеженого цим колом

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2nr=2×3,14×4=25,12см

S=nr2=3,14×4×4=50,24см2