2) За 6,4 м тканини заплатили 84,8 грн. Скільки гривень треба запла- тити за відріз такої самої

тканини, в якому на 1,6 м більше, ніж упершому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Мария.

Ответ:

106 гривень

Пошаговое объяснение:

84.8 / 6.4 = 13.25(грн) - коштує 1 м тканини

13.25 * (6.4 + 1.6) = 13.25 * 8 = 106(грн)