Два числа знаходяться у відношенні 5:3. Сума чисел 80. Знайти більше число​


Ответы на вопрос

Отвечает Мостакова Нина.

Ответ:

Більше число 50

Пошаговое объяснение:

Нехай відношення 5:3 запишемо як 5х та 3х, тоді отримаємо 5х+3х=80( тому,що тає бути сума цих чисел)

Отже, 5х+3х=80

8х=80 3х=30

х=80:8 5х=10×5

х=10 5х=50

3х=10×3

Вібповідь: більше число 50

Отвечает Холуев Иван.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

5:3=х:у

х+у=80 итого х=80-у

5:3=(80-у):у

3*(80-у)=5у

240-3у=5у

-3у-5у=-240

-8у=-240

у=240/8

у=30

Итого 80-30=50 большее число 50