517. Учні 5-Б класу розв'язували алгебраїчним способом задачу: «Марійка задумала число. Якщо до

цього числа додати 12, а результат помно-жити на 3, то одержимо 63. Яке число задумала Марійка?» У Тарасикавийшло рівняння х+ 12 : 3 = 63, а у Петрика — (х + 12) - 3 = 63. Хто ізхлопців склав рівняння правильно? Відповідь поясніть.​

Ответы на вопрос

Отвечает Момбекова Адия.

Ответ:

(х+12)×3=63

х×3+12×3=63

3х+36=63

3х=63-36

3х=27

х=27÷3

х=9