5. У кошику лежать яблука і груші, кількість яких відноситься як 5:3. Скільки яблук і скільки

груш у кошику, якщо всього у кошику 40 фруктів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаджиев Рамазан.

Ответ:

я думаю, 40:(5+3)=40:8=5 5*5=25 5*3=15

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина - х , тоді відношення 5х і 3х

5х+3х=40

8х=40

х=5

5х= 5*5= 25 яблук

3х= 5*3 = 15 груш