Перевірьте, використовуючи основну властивість пропорції, чи є пропроцією рівність: a)

184:23=7,2:0,8; б) 2 2/3 : 4/9=8 1/4:1 3/8 очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Индукаева-Фарафонтова Вера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 184*0,8=147,2

23*7,2=165,6

это не пропорция, т.к. 147,2 не равно 165,6

б) 2, 2/3*1 3/8=4

4/9*8 1/4=3 2/3

это не пропорция, т.к. 4 не равно 3 2/3