З двох міст одночасно назустріч один одному вирушили два автомобілі. Швидкість одного з них 81

км/год, а другого в одна ціла одна восьма (1⅛) раза менша. Якою буде відстань між автомобілями через 1⅕ год після початку руху, якщо відстань між містами 243 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Захар.

Ответ:

59,4 км

Пошаговое объяснение:

1) Спочатку знайдемо швидкість другого авто:

81 : 1\frac{1}{8} =  81 : \frac{9}{8} = 81 * \frac{8}{9} = 72 (км/год)

2) за одну годину обидва авто проїдуть (тобто наблизяться одне до одного на)

81 +72 = 153 км

3) за 1⅕ год вони проїдуть

1\frac{1}{5} * 153 = \frac{6}{5} * 153 = 183,6 (км)

4) в цей момент відстань між ними буде

243 - 183,6 = 59,4 км