38. Довжина кола дорівнює100,48 см. Знайдіть площу круга,обмеженого цим колом.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жиговская Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: C = 2πR

Знайдемо радіус: R = С/2π= 100,48/ (2π) = 100,48/6,28 = 16 см

Площа круга дорівнює:

S = πR² =  π *16² = 3,14 *256 = 803,84 см²