Діти зварили 20 картоплин. Вони розклали по 5 картоплин на 3 тарілки і по 2 картоплинина 2

тарілки. Скільки кар-топлин залишилося у каструлі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Олег.

Ответ:

1

Пошаговое объяснение:

20 - 5*3 -2*2 = 20-15-4 = 1