У 280 г суміші білого та чорного перців міститься 70 г білого перцю. Який відсотковий уміст чорного

перцю у цій суміші?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цой Алиса.

Ответ:

75%

Пошаговое объяснение:

1) 280 - 70 = 210 (г) - чёрного перца в смеси

2) (210 * 100) : 280 = 21000 : 280 = 75 % - содержание чёрного перца в смеси