Дано числа 18x і 12у. укажіть вираз для знаходження вираза.


Ответы на вопрос

Отвечает Кричфалушій Віталіна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18х-12у=6(3х-2у)

Отвечает Посягина Снежанна.

Ответ:

18 х - 12 у = 6 (3 х-2 у)

Пошаговое объяснение:

Удачи!