Знайди площу 2/3 від круга радіус якого дорівнює 6 см Варіанти відповідей:А) 113,04 смБ)75,36

смВ)37,68 смГ)226,08 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Б

Покрокове пояснення:

Якщо радіус = 6, то знаходимо площу за формулою S = Пr²

S = 36П

\frac{2}{3} S = 24П

24П = 24 × 3,14 = 75,36 см

В-дь: Б