Розв'яжи задачу Від пристаней Надія та Перемога, відстань між якими 10 км, одночасно в

протилежних напрямках вирушили два катери. Швидкість руху першого 32,8 км/год, а другого- на 0,5 км/год менше, ніж першого. яка відстань буде між ними через 4 години ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Ответ:

1) 32.8-0.5=32.3(км/год) швидкість другого катера;

2)32.8+32.3=65.1(км/год)швидкість обох катерів разом;

3)65.1×4=260.4(км)пройдуть 2 катери за 4 год.;

4)260.4+10=270.4(км)

Відповідь: відстань між катерами через 4 год. буде 270.4км.

Пошаговое объяснение: