за день Иван зловив 10 карасів становить 5/8карасів спійманих разом з Петртком.Скільки карасів

зловив Петро?Яка вартість усього влову якщо ціна одного карася 7грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Холявенко Эльдар.

Ответ:За день Іван зловив 10 карасів, які становлять 5/8 всіх спійманих. Тому всього спіймано карасів:

10 / (5/8) = 16 карасів

З урахуванням того, що вони зловили разом з Петром, Петро спіймав:

16 - 10 = 6 карасів

Отже, всього було спіймано 16 карасів, а вартість усього влову складає:

16 * 7 = 112 грн.

Пошаговое объяснение: