Купили 3 кг печива за ціною 32 грн за 1 кг. Скільки кг цукерок за ціною 75 грн за 1 кг можна купити

за ті самі кошти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Токарь Андрей.

Ответ:

3*32 = 96 грн - коштують 3 кг цекерок

96÷75= 1.28 (кг) - можна купити цукерок за ціною 75 грн за кілограм за ті самі кошти

Отвечает Аносова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. Нужно сначала узнать сколько денег потратили на печенье

3*32=96 грн

2. Теперь узнаем сколько за эти деньги купили конфет

96:75=1,28 кг