Автомобіліст проїхав 195 км із швидкістю 78км/год. Яку відстань проїде мотоцикліст за цей же час,

якщо його швидкість в два рази менше швидкості автомобіліста?

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Ольга.

Ответ:97,5км

Пошаговое объяснение:

1) 195:78=2,5(год)-проїхав автомобіль

2)78:2=39(км/год)-V мотоцикліста

3)39*2,5=97,5(км)-проїхав мотоцікліст

Відповідь:97,5км