Із 200 кг картоплі отримують 36 кг крохмалю. Скільки кілограмів крохмалю отримують із 750 кг

картоплі ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Беличенко Андрей.

Ответ:

135кг

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию

 \frac{200}{750}  =  \frac{36}{ x}

 x = \frac{750 \times 36}{200}

 \\ \\ x =  \frac{15 \times 36}{4}

х=15*9=135