Есептеніз 13/20+4/20


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмин Матвей.

Ответ:

 \frac{13}{20}  +  \frac{4}{20}  =  \frac{13 + 4}{20}  =  \frac{17}{20}

Отвечает Асадчих Артём.

Ответ:

осылай шығар .дұрыс па білмеймін .