Периметр прямокутника 40 см. Його ширина 4м. Знайти площу квадрата, сторона якого дорівнює довжині

цього прямокутника. Срочно.....

Ответы на вопрос

Отвечает Эм Валентина.

Периметр прямокутника P=2(a+в), де а і в - сторони прямокутника

40=2(a+4)

40=2а+8

2а=40-8

2а=32

а=16 см.

Площа квадрата S=a²

S=16²=256 см².