Одна сторона прямокутника на 2 см більша за іншу сторону. Знайдіть площу прямокутника якщо його

периметер дорівнює 44 см

Ответы на вопрос

Отвечает Гречушкина Маша.

Ответ:

(44:2-2):2=10 (см)-меньшая сторона

10+2=12 (см)-большая сторона

12*10=120 (см)-S прямоугольника