Число 240 зменшели на 50% після цього зменшели ще на 60% і після цього зменшели ще на 30%. Яке

число вийшло?

Ответы на вопрос

Отвечает Жадрасинов Алпамыс.

Ответ:

33,6

Пошаговое объяснение:

240*0,5=120

120*0,4=48

48*0,7=33,6