Ціна товару зросла з 50 гри до 80 грн. На скількі відсотків зросла ціна товарів?​

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Оксана Оксана.

Ответ: на 60%

Пошаговое объяснение:

50 грн - 100%

80 грн -х %

х=80*100%:50

х= 160%

160%-100%=60% зросла ціна товарів

1 0
Отвечает Шилов Андрей.

Ответ:

60%

Пошаговое объяснение:

80-50=30

30/50*100=60%