Ціна товару зросла від 52 грн до 53,3 грн. На скільки відсотків зросла ціна товару? срочно надо


Ответы на вопрос

Отвечает Ливак Ира.

Ответ:

2,5%

Пошаговое объяснение:

52/100=0,52 - 1%

53,3-52=1,3 грн

1,3/0,52=2,5%