Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 120 см. Його ширина дорівнює 3 см, а висота 4 см.

Знайтисуму довжин усіх ребер цього прямокутного паралелеп-педа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мармеладка Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:ширина3см, высота 4см довжина x

Р=4(a+b+c) 4(3+4+x)=120

28+4x=120

4x=120-28

4x=92

X=92÷4

X=23 высота сумма довжин всих ребер P=4(3+4+23)=120 см