Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 60 дм квадратних його ширина дорівнює 4 дм а висота 5 дм

знайди суму довжин усіх ребер цього прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Чабаненко Толя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

V=60 дм3

с= 5дм

b= 4дм

Знайти: L

Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює: V=a*b*c звідси знайдемо довжину

а=V/ (с*b)=60/(5* 4)=60/20=3дм

сума довжин усіх ребер L= 4* (a+b+c)= 4*(3 + 4 +5 )= 48дм