Розміри куска мила, що має форму прямокутного паралелепіпеда, дорівнюють12 см, 6 см і 4 см. Щодня

витрачають од-накову масу мила. Через 14 днів усі роз-міри куска мила зменшились у 2 рази. Наскільки днів вистачить куска мила, щозалишився?​

Ответы на вопрос

Отвечает Верхозин Александр.

Ответ:

1) V= abc = 12 * 6 * 4 = 288 (см3) — початковий об'єм куска мила.

2) Vj = аbс = (а : 2) * (Ь : 2) (с : 2) = 6 * 3 * 2 = 36 (см3) — об'єм куска мила через 14 днів.

3) 288 - 36 = 252 (см3) — зменшився об'єм куска мила за 14 днів.

4) .252 : 14 = 18 (см3) — зменшувався об'єм куска мила за 1 день

5)  36 : І8 = 2 (д.) — залишиться мила.

Відповідь. Мила вистачить на 2 дні

Пошаговое объяснение: