Знайди довжину прямокутника, якщо його периметр становить 28 см, а ширина — 6 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Мадина.

Периметр це сума всіх сторін, P=2(a+b), де а і b - довжина і ширина прямокутника, тоді 28=2(а+6)

28=2а+12

2а=28-12

2а=16

а=8