Периметр трикутника дорівнює 45 дм, а довжини його сторін відносяться як 3: 5:7. Знайди довжини

сторінтрикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Голодова Маша.

Пусть x- одна часть, тогда 1 сторона=3x, 2 сторона=5x, 3 cторона = 7x

Составим уравнение:

3x+5x+7x=45

15x=45

x=3(дм)

1 сторона=3x=3*3=9(дм)

2 cторона=5x=3*5=15(дм)

3 сторона=7x=7*3=21(дм)

Отвечает Задиранова Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3х+5х+7х= 45

15х=45

х=3

3х=3*3=9 дм довжина одної сторони

5х=5*3= 15 дм довжина другої сторони

7х=7*3=21 дм довжина третьої сторони