Автобус виїхав із села о 8 год ранку і прибув у місто об 11 год ранку. За цей час він подолав 192

км.З якою швидкістю їхав автобус?написаты скорочений записпомогите пжжжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Катя.

Ответ:

64 км/год

Пошаговое объяснение:

1)11-8=3 (год) часу їхав автобус

2)192:3=64 (км/год)

Відповідь: 64 км/год швидкысть автобуса