Автобус виїхав із села о 8 год ранку і прибув у місто об 11 год ранку. За цей час він подолав 192

км. З якою швидкістю їхав автобус?

Ответы на вопрос

Отвечает Пищик Роман.
V=S/t

V=192/27==7 км/год   , з такою швидкістю рухався автобус.
Отвечает Филатов Андрей.
11  - 8 = 3 часа ехал автобус
192 / 3 = 64 км /ч скорость автобуса
Ответ 64 км/ч