На скільки сума квадратів чисел 9 і 7 більша за різницю квадратів цих чисел? Помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Алена.

9²+7²   ?   9²-7²

9²+7² = 81 +49=130

9²-7²=81-49=32

130-32 = 98

Відповідь: сума квадратів більша на 98