5. Фермер планував виростити 350 ц картоплі, але виконав план на 110 %. Скільки центнерів картоплі

виростив фермер?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубова Элина.

Ответ:

В решении.

Пошаговое объяснение:

5. Фермер планував виростити 350 ц картоплі, але виконав план на 110 %. Скільки центнерів картоплі виростив фермер?​

Решение:

350 + (350 * 10%) = 350 + 35 = 385 (ц).

Или: 350 : 100 * 110 = 385 (ц).

Или: 350 * 1,1 = 385 (ц).